Zateplenie a izolácia strechy Zateplenie a izolácia strechy je jeden z hlavných aspektov, ktorý vedie k podstatnému zníženiu nákladov na vykurovanie, či účinnej klimatizácii podkrovných priestorov. Zameriavame sa na efektívnu izoláciu šikmých a plochých striech. Pri správnom zateplení strechy dôjde k výraznému obmedzeniu úniku tepla hlavne v zimnom období. V letnom období vytvára pohodlnú klímu v objekte. Správne zateplenie strechy znižuje energetickú náročnosť budovy.     Pri revitalizácii bytového domu by sa nemalo zabúdať na izoláciu strechy z niekoľkých dôvodov:  existujúce strešné izolácie nespĺňajú dnešné požiadavky pre energetickú náročnosť budovy. Častým problémom je poškodenie strešného plášťa, ktoré vedie k zatekaniu vody do budovy a tvorbe plesne. Vyhotovením novej izolácie a zateplením strechy získa budova lepší estetický vzhľad, úsporu nákladov na vykurovanie, ale čo je hlavné, budete mať bezpečnú strechu nad hlavou.

Zateplenie a izolácia strechy

Správne zateplenie a izolácia strechy

Zateplenie a izolácia strechy

Zateplenie a izolácia strechy je jeden z hlavných aspektov, ktorý vedie k podstatnému zníženiu nákladov na vykurovanie, či účinnej klimatizácii podkrovných priestorov.

Zameriavame sa na efektívnu izoláciu šikmých a plochých striech.

Pri správnom zateplení strechy dôjde k výraznému obmedzeniu úniku tepla hlavne v zimnom období. V letnom období vytvára pohodlnú klímu v objekte.

Moderná zateplená a odvetraná fasáda pre váš dom | Wall Systems - špecialisti na fasády

Správne zateplenie strechy znižuje energetickú náročnosť budovy

Pri revitalizácii bytového domu by sa nemalo zabúdať na izoláciu strechy z niekoľkých dôvodov:  existujúce strešné izolácie nespĺňajú dnešné požiadavky pre energetickú náročnosť budovy. Častým problémom je poškodenie strešného plášťa, ktoré vedie k zatekaniu vody do budovy a tvorbe plesne. Vyhotovením novej izolácie a zateplením strechy získa budova lepší estetický vzhľad, úsporu nákladov na vykurovanie, ale čo je hlavné, budete mať bezpečnú strechu nad hlavou.